CETOCOEN
Projekt vybudování Centra pro výzkum toxických látek v prostředí
Centrum pro výzkum
toxických látek v prostředí
Kamenice 753/5, pavilon A29
625 00 Brno
www.recetox.muni.cz

30 let RECETOX – setkání se spolupracovníky

20. listopadu se v pavilonu Centra pro výzkum toxických látek v prostředí uskutečnilo zvláštní odpoledne otevřených dveří pro všechny, kteří v Centru působili kratší či delší dobu od okamžiku založení předchůdců centra 8. listopadu 1983.


Informace o proměnách centra během času je k dispozici zde. Setkání bylo oslavou 30. výročí existence pracoviště, které se věnuje ochraně životního prostředí, setkání s těmi, kteří v centru působili a pomáhali a přímo či nepřímo přispěli tak k současnému stavu a úspěchům ať už během studia anebo práce na výzkumných či jiných projektech.

Návštěvníci z řad vědců, doktorských studentů i jejich rodinných příslušníků si prohlédli nové prostory Centra RECETOX včetně laboratorního zázemí, zavzpomínali nad fotografiemi z různých projektů, společenských akcí a událostí a zhlédli nový propagační film o RECETOX. Je na co vzpomínat, na čem pracovat nyní a na co se těšit i do budoucna. K příjemnému večeru přispěla nejen cimbálová hudba, ale také milá společnost našich současných spolupracovníků a partnerů. Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další Den absolventů a spolupracovníků v budoucnu.

 

   


Zpět